17 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p.K.Zajdel wzięli udział w powiatowych zawodach Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce. 17 uczniów reprezentowało naszą szkołę w różnych konkurencjach ( biegi, skok w dal i rzut piłeczką palantową).

Miło nam, poinformować, że najwyższe miejsca zajęli: Madzia Wałęga ll m w biegu na 600 m , Miłosz Rybka ll m w rzucie piłeczką i Gosia Frydrych lll m również w rzucie palantówką.
Za tydzień Magda i Miłosz będą reprezentować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim tych Mistrzostw w Rzeszowie. Trzymamy kciuki.