25 września 2019r. uczniowie klas  I-III  spotkali się dzisiaj z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Panowie policjanci, przypomnieli dzieciom podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, poruszania się po drodze, wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjanci poinformowali również dzieci, w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.