Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

2.10.2019 r. odbył się rajd pieszy na górę Baranie.Jest to szczyt graniczny położony na wysokości 754 m.n.p.m.na granicy polsko-słowackiej.

Chętni uczniowie naszej szkoły(pod opieką p.K.Zajdel i p.I.Rodycza), którzy lubią wędrówki wzięli udział w tej wycieczce.Trasa malowniczo położona prowadziła od Olchowca spod starej cerkwi żółtym szlakiem na szczyt, skąd po wspólnym posiłku i odpoczynku zawracała do tej samej miejscowości.Wszyscy pokonali odległość 12 km i mogli zobaczyć czerwono-żółte oznaki jesieni w lesie. Pogoda słoneczna, piękne widoki i mijane krajobrazy  pozostaną w pamięci uczestników do kolejnego rajdu.