Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W czwartek 26 września 2019r.  klasa IV wraz z wychowawcą i Panią Mariolą Przetacznik pojechała na wycieczkę w Bieszczady. Celem wyjazdu był  Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Caritas w Myczkowcach, gdzie uczniowie zwiedzili Ogród Biblijny oraz Park Miniatur Sakralnych. Na koniec pobytu w ośrodku dzieci zwiedziły mini ZOO, wraz z jego mieszkańcami: danielami, papugami, pawiem, osiołkiem..
Następnie klasa pojechała  do Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach Mineralnych. Tam podczas lekcji edukacyjnej uczestnicy uczyli się wypiekać proziaki, poznali sposób pisania kaligrafią oraz lepili z gliny naczynia. Przy tej okazji było wiele śmiechu i zabawy, nie tylko w beczce śmiechu.
Pełni wrażeń, którym towarzyszyła słoneczna pogoda, klasa IV wróciła do Krosna. Zapraszamy do ogladnięcia zdjęć i filmiku Warsztaty garncarskie warsztaty wypieku proziaków