Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W dniu 20 listopada w Osiedlowym Domu Kultury na Guzikówce odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego Bez piątej klepki. Wbrew nazwie, był to bardzo poważny konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. 
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I-VI : Jagoda Sysak, Radosław Krygowski, Nikola Kuliga, Franciszek Goleń , Eliza Mularz, Karolina Bednarczyk, Dawid Wajda, Natasza Szarek , Marysia Eibin, Nadia Krężałek, Zuzia Dziedzic, Amelka Raichel, Ola Trzemżalska, Jakub Trzemżalski, Ania Wilk i Ania Zajdel. Spośród nich nagrody zdobyli: 
W kategorii klas I-III
III m – Eliza Mularz
Wyróżnienie – Jagoda Sysak
W kategorii klas IV-VI
Dawid Wajda - II miejsce
 
Natasza Szarek - wyróżnienie
Gratulacje dla Wszystkich uczniów! Dziękujemy im za poświęcony czas, za cierpliwe słuchanie wskazówek, poprawianie usterek. Niech choć małym pocieszeniem będzie dyplom udziału i słodycze. Za rok będzie lepiej- z tą nadzieją podejmiemy wyzwanie za rok.