Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Zakończone działania wolontariackie prowadzone przez Szkolne Koło Wolontariatu Podaj Dalej. Akcji "Boćki dla dzieci". Zbieraliśmy artykuły szkolne, bajki, kolorowanki, puzzle, zabawki, maskotki i słodycze, z których  zrobione zostały prezenty. Trafiły one do chorych dzieci ze szpitala w Brzozowie, oraz do podopiecznych z Hospicjum Domowego dla Dzieci. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym chore dzieci mogły zostać obdarowane.
Pierniczki dla Hospicjum – w tym roku po raz kolejny włączyliśmy się w akcję „Świąteczne pierniczki dla hospicjum”. 23.11.2019r. wolontariusze, obecni i ci, którzy już wyszli, ale sercem cały czas są 
z nami, wypiekali  i ozdabiali pierniczki, które 1.12.2019r. rozdawaliśmy podczas kwesty pod kościołem parafialnym w Turaszówce. Dzięki hojności parafian udało nam się zebrać 1741 złotych 34 grosze. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy w imieniu swoim i Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum
 JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY