Szkolne jasełka
20 grudnia w naszej szkole grupa teatralna pod opieką p. Bernadety Dziadosz i ks. Bartłomieja Zakrzewskiego przedstawiła jasełka. Miały one nietypowy charakter, bo rzecz dotyczyła czasów współczesnych. Program doskonale prezentował walkę dobra ze złem, uświadamiał, jakie metody wykorzystuje szatan, by zniszczyć człowieka i zeświecczyć święta Bożego Narodzenia. Akcja działa się w niebie, piekle i na ziemi. Szczęście czteroosobowej rodziny legło w gruzach w wieczór wigilijny za sprawą przebiegłych i podstępnych działań diabła Boruty. Trzej Archaniołowie i św. Mikołaj zrobili wszystko, by uratować nieświadomych zagrożenia ludzi. Pomocnikiem niebiańskich bohaterów był Czesio - dziecko obserwujące całą sytuację. Zagmatwana historia zakończyła się szczęśliwie.

Dobro zwyciężyło, tradycyjne święta zostały uratowane, a rodzina trzymała wspaniały prezent...kolejnego jej członka.
Aktorzy wspaniale odegrali swoje role, z wielkim zaangażowaniem starali się przekazać przesłanie płynące z programu - BOŻE NARODZENIE to nie prezenty i obficie zastawiony stół, ale BÓG, KTÓRY RODZI SIĘ W SERCU KAŻDEGO Z NAS. Dopełnieniem gry naszych utalentowanych uczniów była muzyka, światło, rekwizyty i efekty specjalne, co powodowało, że akcja działa się bardzo dynamicznie. Dzięki udziałowi w jasełkach ujawniło się wiele nieodkrytych dotąd talentów (niektórzy uczniowie nawet bardzo zaskoczyli wysokim poziomem gry), ale motywem przewodnim zarówno młodych artystów, jak i opiekunów nie było zdobycie sławy, ale oddanie czci Dzieciątku Jezus.