W czwartek 13-go lutego odbyła się długo oczekiwana zabawa karnawałowa dla klas I - IV a potem dla klas V - VIII.Uczniowie wraz z wychowawcami chętnie bawili się z DJ-em na udekorowanym balonami korytarzu. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Na balu młodsze dzieci pokazały się w pięknych, kolorowych strojach.

Zobacz zdjęcia

Wśród starszych znowu najpopularniejsza okazała się Belgijka, tańczona w parach. Dzieci oprócz tego, że tańczyły chętnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez DJ-ja. W trakcie wyczerpującej zabawy uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie mieli przygotowany poczęstunek przez Radę Rodziców.