Z okazji Walentynek odbyła się w naszej szkole duża impreza, która obejmowała różne konkurencje klasowe i indywidualne. Jako klasa uczniowie mogli się zaprezentować w Szkolnym Konkursie Walentynkowej Twórczości Wszelakiej.

Występujący przedstawiciele klas 4-8 pokazali widowni różnorodne pomysły i wykonania scenek o tematyce miłosnej. Pojawiły się: teatr, śpiew, recytacja w języku angielskim, kabaret oraz film. Jury oceniało występy w kategoriach: zgodność z tematem, oryginalność pomysłu, kostium i charakteryzacja oraz inne walory artystyczne.

W konkursie zwyciężyli:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa Vb
III miejsce – klasa VIb
Kolejną klasową rozgrywką zaproponowaną przez Samorząd Szkolny było wykonanie serca walentynkowego. Prace klas zostały wykonane różnymi technikami i są bardzo kreatywne. Jury przyznało również 3 miejsca:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa VIb
III miejsce – klasa Va
Uczniowie mieli także możliwość wykazać swój talent artystyczny, a także znajomość języków obcych w Konkursie Na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową w Języku Obcym. Spłynęło wiele pięknych prac, które można podziwiać na tablicy po wejściu do szkoły a Panie uczące jezyków obcych nagrodziły uczniów dyplomami, nagrodami i ocenami:
KLASY 1-3:
I miejsce – Nikola Pelczar