Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W dniu 2.03.2020r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej przygotowany we współpracy z OSP – Turaszówka. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-VI oraz klasy VII,VIII i składał się z 2 etapów. Pierwszą część stanowił test pisemny złożony z 25 pytań. Do części drugiej - praktycznej zakwalifikowały się po 4 osoby z każdej grupy wiekowej. Uczestnicy w tej części odpowiadali ustnie na wylosowane przez siebie pytania, które dotyczyły wiedzy ogólnej, pierwszej pomocy oraz rozpoznawania sprzętu pożarniczego.

Zobacz zdjęcia

Podczas rywalizacji wyłoniono uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w etapie miejskim. A są nimi:
Kategoria I klasy I-VI
I miejsce Jakub Zawisza
II miejsce Jakub Wilusz
III miejsce Mikołaj Sanocki

Kategoria II klasy VII, VIII
I miejsce Amelia Wilusz
II miejsce Jagoda Chochołek
III miejsce Dominika Zajdel

Gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia!
Składamy serdeczne podziękowania dla strażaków z OSP Turaszówka za pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz za udostępnienie sprzętu pożarniczego.