Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W okresie zawieszenia zajęć nauczyciele będą starali się wspierać edukację swoich uczniów przez kontakt zdalny, wykorzystując do tego różne narzędzia komunikowania: idziennik, pocztę elektroniczną, komunikatory społecznościowe, platformy edukacyjne.

Niech ta globalnie trudna sytuacja zaowocuje tymi dobrymi rozwiązaniami, które możemy wdrożyć. Praca zdalna, wykonywanie poleceń i ćwiczeń zadanych przez nauczycieli w domu jest okazją nie tylko na naukę, ale również na efektywne spędzanie czasu. To być może szansa pokazania tego, że komputer i Internet oprócz zagrożeń, które niosą, mogą przynieść również wiele dobrego.

Prosimy dopilnować, aby zalecane zadania były wykonywane rzetelnie i sumiennie. To pozwoli nie tylko złagodzić skutki przerwy w nauce, ale będzie również szansą na nadrobienie zaległości, powtórzenie wiadomości, a może nawet będzie okazją na uzyskanie lepszej oceny.

 Do realizacji tego celu konieczne jest zrozumienie i współpraca wszystkich uczestników tego procesu: nauczycieli, uczniów i rodziców.

Życząc zdrowia prosimy o wspieranie naszych działań przez dopilnowanie, by przekazywane zalecenia były realizowane.

Poniżej linki strony https://epodreczniki.pl/