Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Szanowni Państwo. Jeśli zdarzy się Wam zapomnieć hasło, skorzystajcie z opcji na stronie Zapomniałeś hasła? -  Tam podajecie jako nazwę szkoły: krosno , oraz swój login. Na maila, jakiego zdefiniowaliście przy pierwszym logowaniu

przyjdzie Wam nowe hasło.  
Podobnie, jak wygaśnie Wam konto - co 6 miesięcy wymagana jest zmiana hasła. Pojawi się wówczas komunikat - stare hasło wygasło. Należy wówczas w kolejnych "okienkach" wpisać najpierw stare hasło, a później 2 razy to samo nowe. Nowe hasło musi spełniać warunki:
1. Minimum 1 duża litera
2. Minimum 3 małe litery
3. Minimum 3 znaki   
4. Dobrze dodać jakiś znak.

Pozdrawiam serdecznie 
administrator