Wojciech Biernacki zajął II miejsce w X edycji wojewódzkiego konkursu „Perły Techniki” w kategorii – POLIGRAFIA SZTUKA I TECHNIKA DLA WYJĄTKOWEGO CZŁOWIEKA organizowanego przez Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.

Konkurs adresowany był dla młodzieży szkół podstawowych klas VI-VIII. Zadaniem uczniów było wykonanie prezentacji multimedialnej na temat uroków najbliższego otoczenia, przedstawienie walorów swoich okolic oraz zachęcenie do ich zwiedzania. W ramach konkursu uczeń klasy VIIIa z wykorzystaniem najnowszych technologii komputerowych przygotował prezentację multimedialną o swojej miejscowości – Łękach Strzyżowskich i tym samym zajął drugie miejsce w konkursie.

Gratulujemy!