W lutym br. w naszej szkole odbył się szkolny etap Konkursu Języka Niemieckiego im. Braci Grimm.

Wzięło w nim udział kilkoro uczniów z klasy 7 i 8, a cztery najlepsze osoby: Jakub Ginter, Olga Cembrzyńska, Kinga Krzysik i Radosław Klecha zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu tego konkursu, który odbył się 11 marca 2020r.  w MZS nr 4 w Krośnie. Na obydwu etapach uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny z elementami wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Gratulujemy wiedzy i wyników oraz zapraszamy po odbiór dyplomów przy odbiorze świadectw.