Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Szanowni Państwo

W związku ze wzrostem liczby zakażeń Covid 19 w kraju i w regionie, apelujemy o bezwzględne przestrzeganie zasad obowiązujących w szkole oraz w innych miejscach wspólnego kontaktu społecznego.

W szczególności prosimy o:
• zakładanie maseczek lub przyłbic przed wejściem do szkoły
• częste mycie rąk (lub ich dezynfekowanie)
• utrzymywanie dystansu społecznego
Proszę pamiętać, że stosowanie się do tych wytycznych wynika przede wszystkim z konieczności minimalizowania skutków infekcji i możliwości przenoszenia zakażeń z osoby na osobę. Wprowadzone rozwiązania nie służą ograniczaniu swobód lecz są wynikiem realizowania zaleceń, które mają służyć dobru społecznemu. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy do tych zaleceń stosują się bez zastrzeżeń.
Przy okazji radzimy również, aby podpisać dzieciom otrzymane przyłbice (wystarczy wpisać klasę i nr z dziennika na białej części przyłbicy jakimś niezmywalnym pisakiem). Wprawdzie sporadycznie, ale zdarzają się przypadki pozostawiania przyłbic na korytarzach i wówczas można by bez problemu zidentyfikować zapominalskiego ucznia i oddać mu zgubę.
Życzymy zdrowia.