Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Szanowni Państwo
Rodzice i Uczniowie

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej będzie z pewnością inny niż wcześniejsze.

W związku z COVID 19 wiele rzeczy jest innych. Nie zmienia to faktu, że 14 października pozostaje świętem edukacji. Z tej okazji życzymy Państwu aby trudny i żmudny proces nauki na każdym etapie dawał satysfakcję i widoczne efekty.
Edukacja to praca. Życzymy zrozumienia tego faktu oraz umiejętności takiego jej organizowania, by w możliwie największym stopniu zdobywanie wiedzy było przyjemnością. Nie jest to łatwe, ale przynajmniej w części możliwe.
Życzymy również tego, by rychło opuściły nas wszelkie ograniczenia związane z koronawirusem, również te w edukacji, bo wszyscy chyba mamy ich już dość.
I wreszcie życzymy najważniejszego: zdrowia, umiejętności cieszenia się z życia i entuzjazmu do podejmowania ambitnych wyzwań.