Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home


W dniu 9 października 2020 roku uczniowie klas III z wychowawcami i samorządem szkolnym nagrali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zadanie to nie było proste zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Kamera, oświetlenie i inne czynniki związane z tworzeniem filmu onieśmielały wszystkie osoby zaangażowane w to wydarzenie. Uczniowie w rozmowach z wychowawcami często podkreślali, że preferują tradycyjny apel i do takiej formy przygotowywali się od połowy września. Niestety nagły wzrost zakażeń Covid -19 w naszym kraju pokrzyżował plany dzieci i nauczycieli. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły została podjęta decyzja o nagraniu apelu. Taka forma wystąpienia ma też swoje zalety. Umożliwiła uczniom sprawdzenie swoich umiejętności w zakresie nagrywania filmów i występu przed kamerą.  Niemniej jednak ta forma, to dopiero „przecieranie szlaku” dla wszystkich.
Wszystkim osobom związanym z edukacją: Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Uczniom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia. Wielu sukcesów, wyrozumiałości, cierpliwości i zrozumienia. Wszelkiej pomyślności oraz niegasnącej energii w podejmowaniu codziennych wyzwań.

Zapis akademii dostępny pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/19x8F_KYhKU6pdP9D-i-Sd0k-sE8_1eMc/view?usp=sharing