Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” ogłasza zbiórki następujących przedmiotów:

 

  1. Zbiórka karmy dla kotów z krośnieńskiej  kociarni oraz psów z przytuliska pod nazwą "Na zimę paka dla psiaka i kociaka" Mile widziane karmy umieszczone na plakacie, ale zwierzaki na pewno nie pogniewają się z każdej przyniesionego  przez Was jedzonka. Zbiórkę prowadzimy do 30.11.2020r. Przyniesione smakołyki zostawiamy w swoich klasach, podpisane imieniem, nazwiskiem. Będą odbierane systematycznie przez wolontariuszy.
  2. Zbiórka plastikowych nakrętek dla Emilki Rysz , która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Dochód z nakrętek przeznaczony zostanie na rehabilitację i zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dziewczynki. Nakrętki także przynosimy, podpisujemy i zostawiamy  w klasie, a wolontariusze systematycznie je będą zabierać. Zbiórka trwa do 15.01.2021r.
  3. ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE. Zbieramy stare, używane, niepotrzebne telefony komórkowe bez baterii. Telefony te po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Nadmieniamy, że jest to jednocześnie konkurs , który polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony  także przynosimy, podpisujemy i zostawiamy  w klasie, a wolontariusze systematycznie je będą zabierać. Akcja trwa do 10 listopada 2020r.