Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home


Szanowni Państwo
Jak zapewne wiadomo od 9 XI wszystkie klasy szkoły podstawowej przechodzą na nauczanie zdalne. W klasach 4-8 będzie ono kontynuowane. Forma pozostaje niezmienna. Szczegóły organizacyjne dla klas 1-3 zostaną podane przez dziennik Librus.


Nauka online dla klas 1-3 to nowa sytuacja – chociaż trochę znana uczniom obecnych klas 2 i 3 z wiosny. Ufamy, że wszystkim uda się pokonać trudności sprzętowo-programowo-techniczne. Oczywistym też jest, że najmłodsi będą potrzebowali wsparcia dorosłych. Zdajemy sobie też sprawę, że nauczanie zdalne generuje problemy sprzętowe. Na ile możemy staramy się pomagać (użyczać sprzętu), ale nasze możliwości w tym zakresie znacznie odstają od potrzeb.
Ostatni czas był niezmiernie trudny dla szkoły. Braki kadrowe powodowały, że nawet zapewnienie płynności nauki stacjonarnej było nie lada wyzwaniem. Ufamy, że najgorsze za nami i że zajęcia zdalne będą odbywać się z bez większych problemów.
Czego państwu i sobie życzymy, ale przede wszystkim życzymy zdrowia.