Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

ŻYCZLIWOŚĆ to cecha kogoś, kto lubi innych ludzi, chce ich dobra i gotów jest działać w tym celu, aby działo im się dobrze. Tydzień Życzliwości i Dobrych Uczynków to świetna okazja do tego, aby podarować innym to, co może wywołać radość nie tylko na ich twarzy, ale i w sercu. Obdarowywaliśmy wszystkich uśmiechem, dobrym słowem, prostym gestem! W tym roku, niestety obchodziliśmy ten DNIEŃ /TYDZIEŃ  na odległość, ale DALIŚMY RADĘ! BO KTO JAK NIE MY  !
 W ramach całego tygodnia, oprócz uśmiechu, drobnych gestów życzliwości uczniowie mieli do wykonania kilka zadań:
1. W środku „Serca dobrych uczynków” narysować  siebie a wokół niego, jako promienie życzliwości, pokolorować taką ilość osób, którą obdarzyli w ciągu tygodnia swoją dobrocią.
2. Zaprojektować  ŻYCZLIWĄ MASECZKĘ  EMOTIKONKĘ  i zrobić sobie w niej zdjęcie.
3. Nagrać krótki filmik dla osoby, którą chcieliby pozdrowić, przekazać jej dobre słowo, wsparcie. 
4. Napisać pracę literacką pt. „ Jak być dobrym człowiekiem? W formie przepisu, instrukcji, opisu.
5. No i oczywiście ubrać się na żółto lub założyć jakieś elementy żółte , zrobić sobie w nich zdjęcie do szkolnej Galerii Życzliwości.
Zapraszamy do podziwiania prac naszych uczniów. Gratulujemy pomysłowości, odwagi i dobrego serca. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się zwłaszcza z przepisami na to, „Jak być dobrym człowiekiem”, których autorami są: Jagoda Sysak a IIa, Iwo Walaszczyk IVa, Ola Typrowicz IVa, Nikola Pelczar IV b, Miłosz Łapka VIa i Julia Machowska VII b. Warto też przeczytać piękne życzenia skierowane do chorej cioci, które Amelka  Zarek z kl. VI a nagrała w formie dźwiękowej. GRATULUJEMY i zachęcamy do oglądnięcia wesołych, żółciutkich zdjęć.