Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy przede wszystkim umiejętności tworzenia w warunkach izolacji i ograniczeń klimatu bliskości, życzliwości i jedności z tymi, z którymi będziemy fizycznie spędzać ten czas oraz z tymi, z którymi będziemy go dzielić jedynie na odległość.
Ufamy, że ograniczenia przy wigilijnym stole, czy na sylwestrowych zabawach da się przekuć na klimat lepszej bliskości, intymności i rodzinnego ciepła. O to trzeba się postarać i tego Państwu życzymy: otwartości, szczerości, uścisków, budowania jedności z ludźmi najbliższego otoczenia, może nieco „pozytywnie szalonych” pomysłów do realizacji w wąskim gronie (?).
Poza tym oczywiście ZDROWIA, odpoczynku, beztroski, możliwości zapomnienia o tym co nas trapi, martwi i denerwuje. Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!
W imieniu społeczności szkolnej:
Dyrekcja i pracownicy MZS nr 2 w Krośnie

PS:
I kto by pomyślał, że takie gromadne, szkolne świętowanie – jak rok temu - będzie dziś niemożliwe …

zs