Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W naszej szkole  przed świętami  został zorganizowany  konkurs  techniczny „Kartka Świąteczna”.

Przebiegał on w dwóch  kategoriach: 

I grupa:     klasy I-III

II grupa:   klasy IV-VI

W tym roku z powodu pandemii był on inny od poprzednich tego typu konkurów. Zadaniem uczestników było nadesłanie materiału zdjęciowego wykonanej samodzielnie dowolną techniką kartki Bożonarodzeniowej.  Nadesłanych prac konkursowych było naprawdę wiele, za co serdecznie dziękuję. Każdy uczestnik wykazał się pomysłowością, oryginalnością,  pracowitością  oraz umiejętnościami informatycznymi, przygotowując i wysyłając pracę na konkurs. Przed komisją konkursową było trudne zadanie wyboru najlepszych prac  z nadesłanego  materiału zdjęciowego. Komisja konkursowa zwracała szczególną uwagę na samodzielność wykonania pracy, zgodność pracy z tematyką konkursu, oryginalność i kreatywność oraz walory artystyczne, m. in. kompozycję, kolorystykę i technikę wykonania kartek.

Oto wyniki konkursu:

I grupa:     klasy I-III

I miejsce Milan Walaszczyk

II miejsce Nadia Hryceńko

III miejsce Maja Czekaj

II grupa:   klasy IV-VI

I miejsce Iwo Walaszczyk

II miejsce Kaja Szumielewicz

III miejsce Amelia Zarek

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom konkursu po powrocie do szkoły.

Gratulujemy!