Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” w I  semestrze  prowadziło kilka zbiórek na rzecz potrzebujących. I tak dzięki dzięki  wrażliwości i hojności naszych uczniów i ich rodziców udało nam się uszczęśliwić podopiecznych krośnieńskiego hospicjum przekazując zebrane środki czystości i pościel.

Uzbierana karma dla psów i kotów pozwoli nakarmić zwierzaki z przytuliska i kociarni. W piątek 5.02.2021r przekazaliśmy do Radia Fara górę przyborów piśmienniczych (kredki, flamastry, ołówki, farbi itp.) dla dzieci w Czadzie.  Nakrętki które zbieraliśmy trafią w najbliższych dniach do Emilki Rysz, dzięki którym będzie mogła korzystać z rehabilitacji. Nasi szkolni wolontariusze w dniu 31.01.2021 wzięli też udział w 29 Finale WOŚP i nazbierali 4705,55 zł. Dziękujemy wszystkim,  którzy podzielili się DOBREM z potrzebującymi. Jesteście WIELCY.

Zapraszamy do fotorelacji ze zbiórek wolontariat