Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

„Walentynki w czasach zarazy” – taki tytuł nosił konkurs, który odbył się w naszej szkole z okazji święta zakochanych. Dla naszych uczniów jest to z pewnością ważny dzień, ponieważ mogą okazać swoją sympatię i przyjaźń. W tym roku obchodziliśmy go w bardzo nietypowy sposób. I taki też był nasz konkurs. Uczniowie mieli za zadanie wykonać prace na temat Walentynek. Wykazali się wielką pomysłowością i kreatywnością. Należy szczególnie podkreślić, że wszystkie 14 klas zaangażowało się w wykonanie prac. Tematyka taka sama dla wszystkich, ale różnorodność form bardzo zaskakuje. Jury w składzie: pani Mariola Przetacznik, pani Barbara Stanek i pani Wioletta Sawińska miało nie mały problem w przyznaniu miejsc. Wśród prac pojawiły się: filmy z występami, prezentacje, kolaże, gazetki, dekoracje sal uwiecznione na zdjęciach, wiersze napisane przez uczniów a nawet zakochane bałwanki ze śniegu. Mamy nadzieję, że uczniowie bardzo miło spędzili czas podczas tworzenia swoich dzieł, zarówno Ci w szkole w klasach 1-3, jak i pracujący w domach z klas 4-8. I w końcu WYNIKI KONKURSU:
KATEGORIA KLAS 1-3
I miejsce – klasa 1a
II miejsce – klasa 1b
III miejsce – ex aequo klasa 2a i klasa 3b
Wyróżnienia: klasa 2b i klasa 3a
KATEGORIA KLAS 4-8
I miejsce – klasa 5a
II miejsce – ex aequo klasa 4b i klasa 6a
III miejsce – klasa 7b
Gratulujemy !!!!!
Za pomocą linków można obejrzeć walentynkowe filmy,  prezentacje i zdjęcia naszych uczniów:  filmy i prezentacje    zdjęcia