Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

REKRUTACJA   DO   KLASY    PIERWSZEJ    SZKOŁY    PODSTAWOWEJ  NR 12

 Szanowni Rodzice kandydatów do klasy I szkoły podstawowej od 15 lutego 2021 r. na stronie internetowej NABÓR można będzie wypełniać zgłoszenia do szkoły podstawowej obwodowej. Wypełnione zgłoszenie w Internecie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole obwodowej najpóźniej do 22 lutego 2021 r. do godz. 15.00.

Rekrutacja dla kandydatów spoza obwodu rozpocznie się 1 marca 2021 r.

Na stronie internetowej: https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolapodstawowa/dokumenty  w zakładce Dokumenty zamieszczono poradniki dla rodziców, kryteria i terminy obowiązujące w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 oraz aktualną sieć i obwody szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Krosno.

Oferta Szkoły Podstawowej nr 12:   https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolapodstawowa/Info/83952

Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami w linkach.