W dniu 26.02.2021r. uczniowie klasy Ia, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” zrealizowali temat „Spotkanie z muzyką”.

Spotkanie to  rozpoczęli od wysłuchania utworu  Antonio Vivaldiego „Cztery pory roku” . Następnie obejrzeli film  , który przedstawił im całe bogactwo instrumentów muzycznych, dętych, strunowych i perkusyjnych.  Na koniec sami uczniowie dali swój własny koncert śpiewając  piękną piosenkę „Zagram dzieciom” wykorzystując do jej wykonania swoich instrumentów. Nauka połączona była z dobrą zabawą.