Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W dniu 19 marca 2021 roku w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy" w klasie 1b zrealizowano  temat "Siła bajek".

Pierwszym zadaniem jakie dzieci miały do wykonania w domu, to przeczytanie kilku krótkich bajek przyniesionych wcześniej przez panią Basię Stanek-bibliotekarkę.Kolejnym krokiem w tej przygodzie  było wysłuchanie przez dzici dwóch bajek o pajączku i o pszczółce.Każda z nich została dokładnie omówiona na lekcji. W ten sposób rozbudzona w dzieciach wrażliwość i empatia uwidoczniła się w stworzonej z kolorowych włóczek "pajęczynce przyjaźni" oraz miłych słowach wypowiedzianych do kolegów. Na zakończenie zajęć sformułowany został ważny wniosek: Mamy mocne strony - razem możemy więcej! Każdy uczeń zawiesił  pod nim swoją pracę plastyczną ukazującą swoje dobre strony. Zajęcia te zachęciły wszystkich do pozytywnego myślenia i mówienia o innych.

Siła bajek zdjęcia