19 marca 2021r. uczniowie kl. I a w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego " Z kulturą mi do twarzy", zrealizowali kolejny punkt pt. " W restauracji czy w kawiarni".

Sala lekcyjna zamieniła się w restaurację. Dzieci uczyły się nakrywania do stołu, zasad właściwego zachowania się przy stole, stosowania zwrotów grzecznościowych. Mieli również okazję aby wcielić się w rolę kelnera i klienta. Było bardzo miło, kulturalnie, a przede wszystkim smacznie. Na koniec dzieci przygotowały plakat, gdzie na papierowych talerzykach malowały swoje ulubione potrawy.

Przy stole i w kawiarni zdjęcia