Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

W naszej szkole, pomimo zdalnego nauczania, odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny„ ZIEMIA JEST TYLKO JEDNA” . Konkurs zorganizowany został  z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest zawsze  22 kwietnia od 1970 roku.
Do konkursu nadesłano wiele prac z wszystkich klas naszej szkoły. Poziom artystyczny dzieł był bardzo wysoki, świadczący o bogatej wyobraźni, zaangażowaniu i wyjątkowym talencie uczestników. Należy zwrócić szczególną uwagę na piękną  postawę ekologiczną, świadomość potrzeby dbania o środowisko i uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody u wszystkich uczestników, a zwłaszcza tych , którzy w Szkolnym Konkursie Plastycznym„ ZIEMIA JEST TYLKO JEDNA” zostali wyróżnieni.
Oto wyniki!!! 
Kategoria klas I – III :
Im Szymon Watychowicz z klasy I b
II m Julia Szmyd z klasy I a
III m Olaf Werner z klasy III a
Kategoria klas IV – V
Im Maja Jaracz z klasy IV b
II m Dawid Wajda z klasy V
III m Mikołaj Sanocki z klasy V
Kategoria klas VI – VIII:
I m Błażej Smolik z klasy VI b
II m Anna Zajdel z klasy VI a
III m Milena Przybyła i Filip Wójcik z klasy VI a
Wyróżnienia otrzymali:
Maja Drozdowicz 
Kamila Kiszka, 
Amelia Zarek
Jakub Borowski
Kaja Szumielewicz
Kacper Sanocki 
Anna Wilk
Jagoda Chochołek
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac.
Rozdanie nagród odbędzie się w szkole 19 maja o godz. 10.00  przy sali świetlicy. 
                                                                                                                  Iwona Pelczar