Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Dzień 10.06.2021r. uczniowie klasy Ia spędzili w Centrum Edukacji Regionalnej w Godowej.  W miejscu przepięknym, wśród gór i lasów, z wieloma atrakcjami w postaci placu zabaw ze sprzętem do rekreacji  oraz dużą ilością zwierząt: koni, kóz, owiec i królików. Jedną z atrakcji były  zajęcia rękodzieła. Dzieci lepiły figurki z gliny oraz sadziły pomidory, które na końcu pobytu zabrały ze sobą do domu. Oczywiście nie mogło obyć się bez ogniska i pieczonych kiełbasek, które ze smakiem dzieciaki spałaszowały po pełnym atrakcji pobycie, a i świże powietrze sprzyjało apetytowi. Nie byłoby tak cudownie gdyby nie pogoda, która dopisała i nagrodziła nam ten trudny dla nas wszystkich rok. Krótko mówiąc było SUPER!!!