Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

17 czerwca na zaproszenie wychowawcy klasy IIIa w Odrzykoniu odbyło się ognisko dla uczniów klas trzecich i ich rodziców.

Ognisko zorganizowane zostało na zakończenie trzyletniego etapu nauki i pracy. Spotkanie rozpoczęło się od zabawy w podchody na trasie Zamek i Prządki. Jedna grupa, pod kierunkiem wychowawcy z klasy IIIa, zostawiała koperty z zadaniami w różnych miejscach. Druga, z wychowawcą klasy IIIb, musiała te zadania odszukać i wykonać napisane polecenia. Zarówno dzieci, jak i rodzice, pomimo upału i skwaru lejącego się z nieba, bawili się wyśmienicie. Powrót z Prządek odbył się przez las czarnym szlakiem. Po wyczerpującej wędrówce, po dojściu do celu, uczestnicy odpoczywali przy wspólnym ognisku.