Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

Dnia 16 września 2021 roku uczniowie klasy II B wybrali się na wycieczkę do Ośrodka  Edukacyjno  -  Muzealnego przy Magurskim Parku Narodowym w Krempnej. Najpierw obejrzeli multimedialny spektakl mówiący o historii kształtowania się  krajobrazu tego miejsca oraz muzealne wystawy ukazujące zwierzęta i rośliny występujące na beskidzkich łąkach i w lasach. Następnie korzystając z pięknej jesiennej pogody, cała grupa udała się z przewodnikiem na ścieżkę przyrodniczą „Kiczera”. Łagodny przebieg stoków sprawił, że każdy piechur – drugoklasista,z łatwością poradził sobie ze wspinaczką. Na końcowym przystanku czekało nas rozpalone ognisko. Wszyscy z apetytem zjedli upieczoną własnoręcznie kiełbaskę. Dla drugoklasistów  była to niezapomniana lekcja przyrody. Zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły.