Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Home

10 listopada w naszej szkole odbyły się obchody 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Koło teatralne wraz ze szkolnym chórem „Canto” zaprezentował program artystyczny pt. „Powtórka z historii”. Młodzi aktorzy przypomnieli ważne daty i postaci, dzięki którym wolność naszego kraju była i jest możliwa. Recytacje, monologi narratorów przeplatały się z pieśniami chóru i solistów o charakterze patriotycznym. Akademię zakończyło wspólne odśpiewanie hymnu narodowego „Jeszcze Polska nie zginęła” – było to kolejne zadanie w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”, który po raz 2. nasza szkoła realizuje w tym roku.