Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Uczeń naszej szkoły Oskar Jaszczor został mistrzem województwa w pływaniu!
Dnia 14.05.2019 r. w Krośnie został rozegrany Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Pływaniu. Oskar startował stylem dowolnym na dystansie 50 m i wygrał tą konkurencję w pięknym stylu. Został złotym medalistą uzyskując swój rekord życiowy - czas 27.88.

Trzeba wspomnieć, że na ten sukces pracował od kilku lat ponieważ trenuje od szóstego roku życia. Oskar pływa codziennie a nawet dwa razy dziennie w niektóre dni ( zaczyna dzień przed 6 rano przepływając na basenie 2-3 km).
Gratulujemy młodemu mistrzowi i życzymy kolejnych sukcesów na zawodach pływackich !