Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

 

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Moja wiedza – moja przyszłość”. W ramach tego projektu przewidziane są koła i zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 7 i 8 z fizyki, biologii i chemii oraz zajęcia zawodoznawcze pomagające uczniom w dokonaniu wyboru szkoły średniej.

W ramach projektu planowana jest także wycieczka do Centrum Nauki „Kopernik”

Zachęcamy uczniów do klas 7 i 8 do zgłaszania swego udziału w tych zajęciach. W tym celu uczniowie otrzymali już w szkole formularze, które należy wypełnić i złożyć w sekretariacie. Zachęcamy, aby każdy z uczniów wybrał formę udziału w zajęciach z każdego przedmiotu i w zajęciach zawodoznawczych. Prosimy zastanowić się czy dla danego ucznia lepsze będą zajęcia wyrównawcze, czy koło z przedmiotu. Zajęcia będą odbywać się na miejscu w szkole i postaramy się je w ciągu roku rozłożyć tak, aby zbytnio nie obciążać uczniów. Zajęcia będą mieć formę przystępną i atrakcyjną dla uczniów i będą odbywać się w grupach:

 

Koła – 8 osobowych

Zajęcia wyrównawcze – 5 osobowych

 

Takie warunki będą komfortowe dla uczniów klas 7 i 8, które są dość liczne. Proponowane zajęcia z pewnością też pomogą w przyswajaniu trudnych przedmiotów jakimi są przedmioty przyrodnicze, zwłaszcza, że uczniowie wspomnianych klas „wskoczyli” w reformę edukacji trochę „w środku”.

W miarę możliwości prosimy o złożenie formularzy w sekretariacie do 2 X.

W załącznikach regulamin rekrutacji, wzór formularza i ulotka informacyjna.

Proszę o pozytywny odzew i udział w zajęciach. Ufam, że młodzież naszej szkoły przy wsparciu rodziców pokaże, że chce wykorzystać możliwości jakie zostały im stworzone i że warto w przyszłości zabiegać o środki na podobne inicjatywy. M. Świerad

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN