Od środy do piątku 28-30 XI 2018r. odbywać się będą próbne egzaminy gimnazjalne. Egzaminy odbywać się będą na pierwszych 3 lekcjach.

Dla uczniów szkoły podstawowej lekcje odbywają się normalnie, wg podziału godzin – dla niektórych klas będzie jedynie zmiana sal, w których te zajęcia się odbywają.

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych powinni stawić się w szkole ok. 7.45. Ok. 7.50 będą wpuszczani do sal, w których będą pisać egzamin. Pierwszy zakres zakończy się ok. 9.00. Po nim będzie krótka przerwa (ok. 5-10 min) i ok 9.10 rozpocznie się drugi zakres. Po egzaminie próbnym (od lekcji 4) zajęcia dla gimnazjalistów odbywają się normalnie, wg podziału godzin.

W środę egzamin historii i WOS oraz z j. polskiego

We czwartek egzamin z przedmiotów przyrodniczych i matematyki

W piątek egzamin z języków obcych

Egzamin zostanie oceniony i przeanalizowany – wyniki i wnioski zostaną podane uczniom i rodzicom w późniejszym terminie.