Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje


3 grudnia 2018 r. klasa V a udała się z wychowawcą do Parku Trampolin aby przez dwie godziny aktywnie - w podskokach spędzić czas. Była to niespodzianka przygotowana przez rodziców.

Oprócz licznych sportowych atrakcji (ścianka wspinaczkowa, rzuty do kosza z wyskoku, ruchomy tor przeszkód czy huśtanie na linie) każdy miał możliwość z pomocą instruktora wykonać liczne akrobacje np. salto w przód i w tył z lądowaniem w mięciutkich gąbkach. Po wyczerpujących zajęciach rodzice przyjechali z pizzą i sokami co było kolejnym zaskoczeniem dla klasy. Takie wycieczki to nie tylko promowanie aktywnego spędzania czasu ale świetna integracja zespołu klasowego.