Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

30 stycznia 2019 r.nasza szkoła była organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt.

Tego dnia do rywalizacji zgłosiło się pięć szkół: SP 7, SP 10, SP 12, SP 14 i SP 15. Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Rywalizacja wsród dziewczyn była zacięta ale odbyła się bez kontuzji i fauli. Nad bezpieczeństwem zawodniczek czuwała Maltańska Służba Medyczna. Nasze dziewczyny pod opieką p.K.Zajdel wystąpiły w składzie : J.Szlemp, W. Przybylska, O.Cisek, K.Śmiałowska, M.Grzesik, J.Zych, R.Katan,W.Pieczywek, K.Bilik, A.Wilk. Dziewczyny wygrały ze znaczną przewagą wszystkie cztery mecze, co dało im pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych.