Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

W ramach Ogólnopolskiego Projektu " Z kulturą mi do twarzy" klasa 2b zrealizowała kolejne zajęcia " Moje miasto- moja duma".

Z wielką radością i zainteresowaniem uczniowie uczestniczyli w lekcjach,na których m.in. dowiedzieli się o zabytkach naszego "małego Krakowa", ważnych osobach zwiazanych z Krosnem oraz historii naszego miasta.Czytaliśmy legendy,ogladaliśmy stare mapy i fotografie,a na końcu wspólnie sprawdzaliśmy wiedzę podczas quizu o Krośnie. Podsumowaniem zajęć było wykonanie pocztówki Krosna na magicznej zdrapywance. Efekt końcowy był niesamowity! Uczniowie zabrali swe dzieła do domu,aby zawisły w ramkach na ścianie:)

Moje miasto , moja duma zdjęcia