W dniu 27.11.18 do Przedszkola Miejskiego nr 11 w Krośnie zawitały wróżki i czarownice ,(jak na „Andrzejki|” przystało),aby tradycji stało się zadość. W rolę wróżek i czarownic wcieliły się uczennice klas trzecich gimnazjum, w ramach projektu edukacyjnego.  Zapanowała magiczna atmosfera. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło wróżenia za pomocą magicznej kuli, przekłuwania baloników z wróżbą na przyszłość, losowania zawodów z kapelusza. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce.Zabawa była przednia, dzieci wróciły do swoich sal  w doskonałych humorach.

ANDRZEJKI 2ANDRZEJKI 3ANDRZEJKI 4ANDRZEJKI 5