Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Niespodzianka Mikołajkowa na sportowo
  3 grudnia 2018 r. klasa V a udała się z wychowawcą do Parku Trampolin aby przez dwie godziny aktywnie - w podskokach spędzić czas. Była to niespodzianka przygotowana przez rodziców. Oprócz licznych sportowych atrakcji (ścianka wspinaczkowa, rzuty do kosza z wyskoku, ruchomy tor przeszkód czy huśtanie na linie) każdy miał możliwość z pomocą instruktora wykonać liczne akrobacje np. salto w przód i w tył z lądowaniem w mięciutkich gąbkach. Po wyczerpujących zajęciach rodzice przyjechali z pizzą i sokami co było kolejnym zaskoczeniem dla klasy.  Takie wyjścia klasowe nie tylko promują aktywność w czasie wolnym ale również integrują klasę. 

 

 

Wycieczka integracyjno-turystyczna klasy Va
  19.09.18 r. uczniowie klasy V a wraz z  wychowawczynią p. K.Zajdel, p.pedagog i rodzicem  wybrali się na  jednodniową  wycieczkę  z ogniskiem.  Rano spotkali się pod szkołą aby autobusem  MKS dojechać do Korczyny. Z rynku wyruszyli  w kierunku Czarnorzek ( przejście ok. 1 godz. ) do pewnego gospodarstwa , gdzie było przygotowane miejsce na ognisko.