Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Koła zainteresowań i zajęcia dodatkowe 2019/20

 

lp

Nazwisko i imię

Nazwa/rodzaj zajęć

Termin (dzień tygodnia godzina)

1.      

Ambros-Wodzińska Grażyna

koło matematyczne kl. 2

pn 7.15

2.      

Dziadosz Bernadeta

Koło teatralne kl. 5b

pt l.5

3.      

Dziadosz Bernadeta

koło teatralne  kl. 5a,5b,6a

śr. l. 6,7

(co 2 tyg)

4.      

Dziadosz Bernadeta

konsultacje z  j. polskiego kl. 5a,b

śr. l. 7

(co 2 tyg)

5.      

Dziadosz Bernadeta

konsultacje z  j. polskiego kl. 6

śr. l. 6

(co 2 tyg)

6.      

Godek Dorota

Koło geograficzne kl. 6b

śr. l.6

7.      

 

Konsultacje z geografii kl. 5-8

pt l. 6-7

8.      

Kubal Krystyna

Koło „Potrafię więcej” kl. 3a

pt. l. 6

9.      

Kustroń Lucyna

konsultacje/koło z matematyki kl. 6a,b

czw. l.6

10.        

Kustroń Lucyna

konsultacje z matematyki kl. 5b,4a

Śr. l. 6

11.        

Machnik Magdalena

Koło techniczne kl. 4-6

pn l.8

12.        

Mrozek Agnieszka

Konsultacje/ koło z języka angielskiego kl. 7

pt. 7.10-7.55

13.        

Mrozek Agnieszka

Konsultacje/koło z j. angielskiego kl. 3,4,6

śr. l. 6

14.        

Pelczar Iwona

chór szkolny kl. 2-8

śr. l. 7-8

15.        

Pelczar Iwona

zespół inst.-muzyczny

czw. l. 0 i l.8

pt. l. 7-8

16.        

Rachwał Jadwiga

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

czw. l. 5

17.        

Rachwał Jadwiga

  koło matematyczne kl. 1

wt. 7.10 – 7.55

18.        

Rodycz Ireneusz

SKS

pon. 14.15 – 15.15

śr. l. 14.15 -15.15

19.        

Sawińska Wioletta

Konsultacje/koło z j. niemieckiego kl. 7-8

pn. 7.30-8.00

20.        

Sługocka Aneta

Konsultacje z matematyki

wt. l.7

21.        

Stanek Barbara

Zajęcia wyrównawcze kl. 7

pt. l. 7

22.        

Szczepan Anna

Zajęcia wyrównawcze kl. 3a

pn. l.6

23.        

Świątek-Pytlarz Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

pn 7.15

śr. 7.15

24.        

Świątek-Pytlarz Katarzyna

Przygotowanie do E8

pt. 7.15

25.        

Świerad Mariusz

Koło Fizyczne

śr. l. 8

26.        

Świerad Mariusz

Koło Foto

pt. l. 7

27.        

Świerad Lucyna

Przygotowanie do E8

pt. l. 7

28.        

Tarnawska Beata

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

pn. l. 5

29.        

 

„Potrafię więcej”

pn l. 6

30.        

Zajdel Katarzyna

SKS

pon. 14.15 – 15.15

śr 14.15 – 15.15

31.        

Zajdel Katarzyna

turystyka rowerowa i piesza

doraźnie

32.        

Zych Dorota

Konsultacje z biologii i chemii kl. 5-8

wt. 7.00 – 7.45

33.