Uczniowie wyróżnieni w nauce – średnia 4,75 i wyżej w roku 2019/2020

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

      1.             

Maria Eibin

IVa

5,18

      2.             

Maja Warchoł

IVa

5,36

      3.             

Filip Zając

IVa

5,09

      4.             

Nadia Krężałek

IVa

5,18

      5.             

Maja Sochacka

IVa

5,18

      6.             

Dawid Wajda

IVa

5,18

      7.             

Aleksander Filip

IVa

4,91

      8.             

Joel Kuliga

IVa

4,08

      9.             

Natasza Szarek

IVa

4,91

  10.             

Wiktor Bobusia

Va

5,17

  11.             

Kamila Kiszka

Va

4,75

  12.             

Emanuel Kozubek

Va

5,42

  13.             

Julia Murdzia

Va

5,42

  14.             

Aleksandra Trzemżalska

Va

5,17

  15.             

Jakub Trzemżalski

Va

5,25

  16.             

Filip Wójcik

Va

5,42

  17.             

Anna Zajdel

Va

5,50

  18.             

Amelka Zarek

Va

5,50

  19.             

Jakub Machowski

Va

5,08

  20.             

Zuzanna Buczek

Va

4,75

  21.             

Julia Buczek

Va

4,75

  22.             

Izabela Masłowska

Va

4,75

  23.             

Anna Szafran

Vb

5,42

  24.             

Kaja Szumielewicz

Vb

5,67

  25.             

Nikodem Głód

Vb

5,42

  26.             

Julia Zajdel

Vb

5,50

  27.             

Piotr Bednarczyk

Vb

5,08

  28.             

Natan Styś

Vb

4,75

  29.             

Marek Guzek

Vb

4,92

  30.             

Błażej Smolik

Vb

4,75

  31.             

Michał Buczek

Vb

4,92

  32.             

Jakub Borowski

Vb

4,92

  33.             

Filip Haniebnik

Vb

4,92

  34.             

Erick Omachel

Vb

4,83

  35.             

Przemek Guzek

Vb

4,75

  36.             

Kacper Gronek

VIa

5,08

  37.             

Amelia Rajchel

VIa

5,00

  38.             

Maciej Łabuzek

VIa

4,92

  39.             

Karolina Okólska

VIa

4,83

  40.             

Julia Machowska

VIb

5,92

  41.             

Aleksandra Zakrzewska

VIb

5,67

  42.             

Małgorzata Frydrych

VIb

5,00

  43.             

Miłosz Rybka

VIb

4,75

  44.             

Anna Wilk

VIb

4,92

  45.             

Łucja Kłosowicz

VIb

4,83

  46.             

Michał Kuschel

VIb

4,83

  47.             

Zuzanna Dziedzic

VIb

4,75

  48.             

Kacper Krupa

VIIa

5,00

  49.             

Kinga Krzysik

VIIa

4,79

  50.             

Olga Cembrzyńska

VIIIa

5,67

  51.             

Zofia Eibin

VIIIa

4,83

  52.             

Nikola Ostrowska

VIIIa

5,33

  53.             

Natalia Gajda

VIIIa

5,22

  54.             

Jakub Ginter

VIIIa

5,33

  55.             

Oskar Jaszczor

VIIIa

5,00

  56.             

Karolina Jucha

VIIIa

4,78

  57.             

Mateusz Patla

VIIIa

4,94

  58.             

Sebastian Socha

VIIIa

5,17

  59.             

Aleksandra Wilk

VIIIa

4,78

  60.             

Dominika Zajdel

VIIIa

5,39

  61.             

Karolina Zarek

VIIIa

4,94

 

 

 

 

 

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12 W KROŚNIE- NAJLEPSI W NAUCE I ZACHOWANIU W

I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Klasa Ia

1.Haręzga Aleksandra

2.Guzik Bartosz

3.Jaźwiecki Alan

4.Kidawa Weronika

5.Przybyła Aleksandra

6.Stypuła Mikołaj

 

Klasa IVa

1.Grabska Katarzyna- 5,00

2.Gronek Kacper- 5,00

3.Okólska Karolina- 4,91

4.Jaszczor Igor- 4,82

5.Słabik Nadia- 4,82

Klasa Ib

1.Buczek Tomasz

2.Jaracz Maja

3.Mularz Eliza

4.Rospond Tymoteusz

5.Wojnar Norbert

 

Klasa IV b

1.Machowska Julia – wz, 5,36

2.Zakrzewska Aleksandra- wz- 5,18

3.Rybka Miłosz- wz- 5,18

4.Frydrych Małgorzata- wz-5,18

5.Dziedzic Zuzanna- wz- 5,09

6.Przepióra Joanna- wz- 5,00

7.Wilk Anna- wz -4,91

8.Kuschel Michał- wz- 4,91

9.Czekaj Mateusz- bdb- 4,82

Klasa IIa

1.Eibin Maria

2.Krężałek Nadia

3.Sochacka Maja

4.Wajda Dawid

5.Warchoł Maja

6.Zając Filip

Klasa Va

1.Kozioł Eliza – wz-5,36

2.Krupa Kacper- wz- 4,82

3.Rysz Kinga- bdb- 4,82

Klasa IIIa

1.Bobusia Wiktor

2.Buczek Julia

3.Buczek Zuzanna

4.Machowski Jakub

5.Murdzia Julia

6.Trzemżalska Aleksandra

7.Trzemżalski Jakub

8.Wałęga Magdalena

9.Zajdel Anna

10.Wójcik Filip

11.Kozubek Emanuel

12.Masłowska Izabela

Klasa VIa

1.Zajdel Dominika – 5,18

2.Socha Sebastian- 5,09

3.Cembrzyńska Olga- 5,09

4.Ginter Jakub- 5,09

5.Ostrowska Nikola- 5,09

6.Sędyka Michał- 4,91

7.Zarek Karolina- 4,82

Klasa IIIb

1.Buczek Michał

2.Caban Jakub

3.Głód Nikodem

4.Guzek Marek

5.Guzek Przemysław

6.Haniebnik Filip

7.Niżnik Hubert

8.Omachel Erick

9. Smolik Błażej

10.Styś Natan

11.Szafran Anna

12.Szumielewicz Kaja

13.Tokarczyk Dawid

14.Zajdel Julia

 

Klasa VII a

1.Rybka Rupert – 5,64

2.Buczek Franciszek- 4,93

3.Kędra Karolina- 4,79