Wykaz podręczników w SP 12

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W SP 12 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Klasa I

Podręczniki

1.Elementarz Odkrywców – podręcznik zintegrowany (4 części) – Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

3.Język angielski- „New English Adventure”- podręcznik (poziom 1) - Pearson

Ćwiczenia

1.Elementarz Odkrywców (4 części) – Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

3.Elementarz Odkrywców (Dzień Odkrywców)- Nowa Era

4.Elementarz Odkrywców (zeszyt do kaligrafii)- Nowa Era

5.Język angielski – „New English Adventure” (poziom 1)- Pearson

6.Elementarz Odkrywców (zeszyt do kaligrafii matematycznej)- Nowa Era

7.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

8.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

Klasa II

Podręczniki

1.Elementarz Odkrywców – podręcznik zintegrowany (4 części)- Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

3.New English Adventure- podręcznik (poziom 2)- Pearson

Ćwiczenia

1.Elementarz Odkrywców (4 części)- Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

3.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

4.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

5.Język angielski – „New English Adventure” (poziom 2)- Pearson

6.Elementarz Odkrywców (potyczki ortograficzne)- Nowa Era

Klasa III

Podręczniki

1.Elementarz Odkrywców (4 części)- Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców – matematyka (2 części)- Nowa Era

3.Język angielski- „New English Adventure” (poziom 3)- Pearson

Ćwiczenia

1.Elementarz Odkrywców (potyczki ortograficzne)- Nowa Era

2.Elementarz Odkrywców (informatyka)- Nowa Era

3.Elementarz Odkrywców (muzyka)- Nowa Era

4.Elementarz Odkrywców – 4 części- Nowa Era

5.Elementarz Odkrywców- matematyka (2 części)- Nowa Era

6.Język angielski- „New English Adventure” (poziom 3)- Pearson (?)

Klasa IV

Podręczniki

1.Technika (WSIP)- Ewa Bubak, Ewa Królicka, Marcin Duda. ”Technika na co dzień” (WSIP), nr ewidencyjny 850/2/2017,  Karta rowerowa – „Bądź bezpieczny na drodze” (WSIP), nr ewidencyjny 850/1/2017;

2.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski; nr ewid. 807/1/2017.

3.Przyroda (WSIP)- Ewa Gromek, Ewa Kłos, Wawrzyniec Kafta, Ewa Laskowska, Andrzej Melson;

 nr ewid. 893/2017.

4.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz; nr ewid. 907/1/2017.

5.Historia (WSIP)- Wojciech Kalwat, Małgorzata Lis; nr ewid. 882/1/2017.

6.Muzyka (Nowa Era) „Lekcja muzyki”- Monika Gromek, Grażyna Kilbach; nr ewid. 852/1/2017.

7.Matematyka (GWO) „Matematyka 4 z plusem”- Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki; nr ewid. 780/1/2017.

  1. Plastyka (Nowa Era) „Do dzieła”- Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/1/2017.

9.Język angielski „English Class” (Pearson) Students Book A1, Sandy Zervas, Catherine Bright, Arek Tkacz.

Ćwiczenia

1.Matematyka (GWO) „Matematyka z plusem – wersja C, Małgorzata Dobrowolska, Stanisław Wojtan, Piotr Zarzycki.

2.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”, Anna Klimowicz, Joanna Ginter, Krystyna Brząkalik.

3.Język angielski (Pearson), Liz Kilbey, Catherine Bright – workbook- A1.

Klasa V

Podręczniki

1.Informatyka (WSIP), Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski; nr ewid. 807/2/2018.

2.Matematyka (GWO) „Matematyka z plusem”, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki; nr ewid. 780/2/2018.

3.Biologia „Puls życia” (Nowa Era)- Marian Sęktas, Joanna Stawarz; nr ewid. 844/1/2018.

4.Historia (WSIP), Krzysztof Kowalewski, Igor Kąkolewski, Anita Płumińska- Mieloch; nr ewid. 882/2/2018.

5.Język polski (Nowa Era)- „Nowe Słowa na start!”, Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz; nr ewid. 907/2/2018.

6.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era), Monika Gronek, Grażyna Kilbach; nr ewid. 852/2/2018.

7.Plastyka (Nowa Era) „Do dzieła” – Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/2/2018.

8.Język angielski (Pearson)- Jayne Croxford, Graham Fruen, Arek Tkacz; Students Book A1+.

9.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz; nr ewid. 890/1/2018.

Ćwiczenia

1.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Ginter.

2.Historia (WSIP) – Anita Plumińska- Mieloch (tylko klasa V a).

3.Geografia (WSIP)- Mariola Barzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk (tylko klasa Vb).

4.Matematyka „Matematyka z plusem- wersja C (GWO)- Zofia Bolałek, Małgorzata Dobrowolska, Adam Mysior, Stanisław Wojtan, Piotr Zarzycki.

Klasa VI

Podręczniki

1.Historia (WSIP)- Igor Kąkolewski, Anna Plumińska-Mieloch, nr. ewid. 882/3/2019.

2.Język angielski (Pearson)- „English Class”, Sandy Zervas, Catrine Bright, Arek Tkacz, Students Book A2.

3.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era)- Monika Gromek, Grażyna Kilbach, nr ewid. 852/3/2019.

4.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO)- Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki, nr. ewid. 780/3/2019.

5.Plastyka „Do dzieła” (Nowa Era)- Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, nr ewid. 903/3/2018.

6.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz, nr ewid. 907/3/2019.

7.Biologia „Puls życia” (Nowa Era)- Joanna Stawarz, nr ewid. 844/2/2019.

8.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz,, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz, nr ewid. 890/2/2019.

9.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Agnieszka Samulska, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/3/2019.

Ćwiczenia

1.Historia (WSIP)- Anita Plumińska- Mieloch (tylko klasa VI b).

2.Geografia (WSIP)- Mariola Barzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk (tylko klasa VI a).

3.Język angielski (Pearson)- Jennifer Heath and Catherine Bright, Workbook A2.

4.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO) – wersja C, Zofia Balałek, Agnieszka Demby, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Aneta Sokołowska, Piotr Zarzycki.

5.Język polski „Nowe Słowa na start!”(Nowa Era) - Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Kuchta.

KLASA VII A

Podręczniki

1.Chemia „Chemia Nowej Ery” (Nowa Era)- Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin, nr. ewid. 785/1/2017.

2.Plastyka „Do dzieła!” (Nowa Era)- Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak, nr. ewid. 903/4/2017.

3.Język angielski- „English Class” (Pearson)- Lynda Edward, Workbook A2+.

4.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/4/2017.

5.Muzyka „Lekcja muzyki” (Nowa Era)- Monika Gromek, Grażyna Kilbach, nr ewid. 852/4/2017.

6.Język niemiecki „Aktion Deutsch” (WSIP)- Przemysław Gębal, Lena Biedroń, nr ewid. 799/1/2017.

7.Język polski (Nowa Era)- „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz, nr. ewid. 907/4/2017.

8.Geografia (WSIP)- Arkadiusz Głowacz, Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, nr. ewid. 890/3/2017.

9.Fizyka (WSIP) „Świat fizyki”- Barbara Sagnowska, Maria Rozenbajgier, Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Godlewska, nr. ewid. 821/1/2017.

10.Biologia (Nowa Era) „Puls życia”- Małgorzata Jefimow, nr ewid. 844/4/2017.

11.Wiedza o społeczeństwie (Nowa Era) „Dziś i jutro”, Iwona Janicka, Arkadiusz Janicki, Aleksandra Kucia- Maćkowska, Tomasz Maćkowski, nr ewid. 874/2017.

12.Historia (WSIP)- Igor Kąkolewski, Krzysztof Kowalewski, Anita Plumińska-Mieloch, nr. ewid. 882/4/2017.

13.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO)- Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej, nr ewid. 780/4/2017.

Ćwiczenia

1.Język angielski (Pearson) Lynda Edwards, Workbook A2+.

2.Matematyka (GWO) – Jacek Lech.

3.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kuchta, Małgorzata Ginter, Joanna Kościerzyńska.

4.Geografia (WSIP)- Mariola Borzyńska, Małgorzata Smoręda, Izabela Szewczyk.

KLASA VIII

Podręczniki

1.Informatyka (WSIP)- Wanda Jochemczyk, Iwona Krajewska-Kranas, Witold Kranas, Mirosław Wyczółkowski, nr ewid. 807/5/2018.

2.Biologia (Nowa Era)- Beata Sagan, Andrzej Boczarski, Marian Sęktas, nr ewid. 844/3/2018.

3.Chemia „Chemia Nowej Ery” (Nowa Era)- Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin, nr ewid. 785/2/2018.

4.Język niemiecki (WSIP) „Aktion Deutsch”- Potapowicz Anna, nr ewid. 799/2/2017.

5.Geografia (WSIP)- Agnieszka Lechowicz, Maciej Lechowicz, Piotr Stankiewicz, Arkadiusz Głowacz, nr ewid. 890/4/2018.

6.Matematyka „Matematyka z plusem” (GWO), praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej, nr ewid. 780/5/2018.

7.Edukacja dla bezpieczeństwa (Nowa Era)- Jarosław Słoma, nr ewid. 846/2017.

8.Historia (WSIP)- Wojciech Kalwat, Piotr Szlanta, Andrzej Zawistowski, nr ewid. 882/5/2018.

9.Język polski (Nowa Era) „Nowe Słowa na start!”- Joanna Kościerzyńska, Małgorzata Chmiel, Maciej Szulc, Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz, nr ewid. 907/5/2018.

10.Język angielski (MacMillan) – repetytorium ósmoklasisty- Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles, nr ewid. 925/2018.

11.Fizyka (WSIP) „Świat fizyki”- Barbara Sagnowska, Maria Rozenbajgier, Danuta Szot-Gawlik, Małgorzata Godlewska, nr ewid. 821/2/2018.

Ćwiczenia

1.Język angielski (MacMillan)- Anita Lewicka, Arek Tkacz, Anna Rzeźnik, A2+/B1.

2.Język polski „Nowe Słowa na start!” (Nowa Era)- Joanna Kuchta, Małgorzata Ginter, Joanna Kościerzyńska.

3.Historia (WSIP)- Marcin Markowicz, Olga Pytlińska-Markowicz.