Witajcie w SP 12

Szkoła Podstawowa nr 12 w Krośnie zaprasza do zapoznania ze swoją witryną internetową. Mam nadzieję, drogi Gościu, że znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje

Sukcesy uczniów SP12

Rok szkolny 2018/19

Nazwa konkursu,

organizator

Miejsce

Etap

Imię,  nazwisko ucznia

Opiekun

Konkurs matematyczny kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

E.Stencel

Konkurs historyczny kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

S.Urbowicz

Konkurs fizyczny  kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

M.Świerad

Konkurs fizyczny kuratoryjny

KO Rzeszów

Finalista

Wojewódzki

Arkadiusz Gruchlik

M.Świerad

Kreator Mody

Szczepanik

III m

wyróżnienie

Wojewódzki

Aleksandra Zakrzewska

Małgorzata Frydrych

M.Machnik

Konkurs  Chórów Podkarpacia,

Narodowe Forum Muzyki Instytut Muzyki w Rzeszowie

III m

Wojewódzki

Szkolny chór Canto

I.Pelczar

Konkurs plastyczny „Moja rodzina”

RCKP

I m

Rejonowy

Kamil Huta

G.Ambros-Wodzińska

Konkurs „Poszukiwacze zaginionych baterii” UM Krosna

II m

Powiatowy

SP 12

K.Kubal

Konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej

SP 4

I m

II m

Powiatowy

Dawid Wajda

Julia Szarek

A.Mrozek

K.Świątek-Pytlarz

Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

SP8

II m

Powiatowy

Joanna Przepióra

I.Pelczar

Konkurs Kolęd „Hej kolęda kolęda”

I m

Powiatowy

SP 12 Chór Canto

I.Pelczar

Indywidualno-drużynowe Biegi Przełajowe dz. SZS

III m

Powiatowy

Magdalena Wałęga, Kinga Kłosowicz, Katarzyna Grabska, Anna WilkJulia Machowska

K.Zajdel

Indywidualno-drużynowe Biegi Przełajowe chł. SZS

III m

Powiatowy

Jakub Borowski, Karol Borowski, Szymon Moskal, Oskar Urbanek, Jakub Kosman

I.Rodycz

Konkurs plastyczny „Zimowe Pejzaże”

SP 10

I m

Powiatowy

Miłosz Gruchlik

G.Ambros-Wodzińska

Konkurs Piosenki Polskiej „Cudze chwalicie swego nie znacie” SP 3

I m

I m

Powiatowy

Eliza Mularz (I-III)

Nadia Słabik  (IV-VI)

I.Pelczar

Konkurs recytatorski „Bez piątej klepki” Dom Kultury Guzikówka

I m

Powiatowy

Dawid Wajda

J.Rachwał

Mini Olimpiada Matematyczna SP 7

Finalistka

Powiatowy

Nadia Krężałek

J.Rachwał

Interdyscyplinarny konkurs „Jestem z Krosna” SP 15

III m druzynowo

Powiatowy

Maria Eibin, Julia Dyląg, Dawid Wajda

J.Rachwał

Konkurs plastyczny „Polska kraj, w którym mieszkam SP 7

I m

II m

Powiatowy

Maja Jaracz

Nadia Krężałek

B.Tarnawska

J.Rachwał

Konkurs na kartkę Bożonarodzeniową w j. angielskim  SP4

II m

wyróżnienie

Powiatowy

Eliza Kozioł

Aleksandra Zakrzewska

K.Świątek-Pytlarz

Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

SP 5

wyróżnienie

Powiatowy

Karolina Wójcik

G.Ambros-Wodzińska

SUKCESY UCZNIÓW SP 12  W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

- Wajda Dawid (IIa)- I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Bez piątej klepki”, I miejsce w szkolnym konkursie „Mój wiersz o świętym Mikołaju”, I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym,

-Sochacka Maja (IIa)- wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mój wiersz o świętym Mikołaju”

-Dyląg Julia (IIa)- wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mój wiersz o świętym Mikołaju”, III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym

-Krężałek Nadia (IIa)- wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Bez piątej klepki”, I miejsce w szkolnym konkursie „Mój ulubiony bohater literacki”

-Eibin Maria (IIa)- II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym

- Wałęga Magdalena (IIIa)- II miejsce – międzyszkolny konkurs „Hej, kolęda, kolęda”  (III a)

MetrumII miejsce – międzyszkolny konkurs „Hej, kolęda, kolęda”

Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach – Biskup Ignacy Tokarczuk- Rybka Rupert VIIa)etap diecezjalny

Konkurs biblijny kl.IV-VII- I miejsce – Kozioł Eliza (kl.V), II miejsce – Eibin Zofia (kl.VI), III miejsce – Kłosowicz Łucja (kl.IV b)

Konkurs szkolny „Ozdoba na choinkę”

Kategoria: klasy I-III

I miejsce – Szafran Anna (III b), II miejsce- Nikody Maja (Ib), III miejsce – Przybyła Aleksandra (Ia)

Kategoria: klasy IV-VI

I miejsce- Kozioł Eliza (V), II miejsce – Przepióra Joanna (IV b), III miejsceKuschel Michał (IVb), wyróżnienia: Kłosowicz Kinga (IV b), Kłosowicz Łucja (IV b), Frydrych Małgorzata (IV b)

Konkurs z okazji Dnia Życzliwości- Walaszczyk Iwo – II miejsce (I a), Kuschel Michał -III miejsce (Ia)

Konkurs na Ozdobę Choinkową- Przybyła Aleksandra – III miejsce (I a)

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

Rybka Rupert (VII a)- etap wojewódzki- matematyka, historia; etap rejonowy- język angielski

Buczek Franciszek (VII a)- etap wojewódzki- historia

Socha Sebastian (VI a)- etap rejonowy- historia

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez MOSIR- V miejsce

Szkolne Igrzyska Sportowej w Piłce Ręcznej dziewcząt- III miejsce

Szkolne Igrzyska Sportowe w Piłce Ręcznej chłopców- IV miejsce