Nazwa konkursu,

organizator

Miejsce

Etap

  Imię,  nazwisko ucznia

Opiekun

Konkurs matematyczny kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

E.Stencel

Konkurs historyczny kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

S.Urbowicz

Konkurs kuratoryjny

KO Rzeszów

Laureat

Wojewódzki

Rupert Rybka

M.Świerad

Konkurs kuratoryjny

KO Rzeszów

Finalista

Wojewódzki

Arkadiusz Gruchlik

M.Świerad

Kreator Mody

Szczepanik

III m

wyróżnienie

Wojewódzki

Aleksandra Zakrzewska

Małgorzata Frydrych

M.Machnik

Konkurs  Chórów Podkarpacia,

Narodowe Forum Muzyki Instytut Muzyki w Rzeszowie

III m (Brązowe Pasmo)

Wojewódzki

Chór Canto

I.Pelczar

Konkurs plastyczny „Moja rodzina”

RCKP

I m

Rejonowy

Kamil Huta

G.Ambros-Wodzińska

Konkurs „Poszukiwacze zaginionych baterii”UM Krosna

II m

Powiatowy

Uczniowie SP 12

K.Kubal

Konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej

SP 4

I m

II m

Powiatowy

Dawid Wajda

Julia Szarek

A.Mrozek

K.Świątek-Pytlarz

Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

SP8

II m

Powiatowy

Joanna Przepióra

I.Pelczar

Konkurs Kolęd „Hej kolęda kolęda”

I m

Powiatowy

SP 12 Chór Canto

I.Pelczar

Indywidualno-drużynowe Biegi Przełajowe dz. SZS

III m

Powiatowy

Magdalena Wałęga, Kinga Kłosowicz, Katarzyna Grabska, Anna Wilk, Julia Machowska

K.Zajdel

Indywidualno-drużynowe Biegi Przełajowe chł. SZS

III m

Powiatowy

Jakub Borowski, Karol Borowski, Szymon Moskal, Oskar Urbanek, Jakub Kosman

I.Rodycz

Konkurs plastyczny „Zimowe Pejzaże”

SP 10

I m

Powiatowy

Miłosz Gruchlik

G.Ambros-Wodzińska

Konkurs Piosenki Polskiej „Cudze chwalicie swego nie znacie” SP 3

I m

I m

Powiatowy

Eliza Mularz (I-III)

Nadia Słabik  (IV-VI)

I.Pelczar

Konkurs recytatorski „Bez piątej klepki” Dom Kultury Guzikówka

I m

Powiatowy

Dawid Wajda

J.Rachwał

Mini Olimpiada Matematyczna SP 7

Finalistka

Powiatowy

Nadia Krężałek

J.Rachwał

Interdyscyplinarny konkurs „Jestem z Krosna” SP 15

III m druzynowo

Powiatowy

Maria Eibin, Julia Dyląg, Dawid Wajda

J.Rachwał

Konkurs plastyczny „Polska kraj, w którym mieszkam SP 7

I m

II m

Powiatowy

Maja Jaracz

Nadia Krężałek

B.Tarnawska

J.Rachwał

Konkurs na kartkę Bożonarodzeniową w j.angielskim  SP4

II m

wyróżnienie

Powiatowy

Eliza Kozioł

Aleksandra Zakrzewska

K.Świątek-Pytlarz

Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

SP 5

wyróżnienie

Powiatowy

Karolina Wójcik

G.Ambros-Wodzińska

Igrzyska Dzieci w Koszykówce dz.

III m

Powiatowy

M.Frydrych,K.i Ł.Kłosowicz,A.Wilk,J.Machowska,N.i W.Gancarz,K.Grabska,A.Praisnar,O.Tokarczyk,

M.Wałęga,

A.Szafran

K.Zajdel

Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej dz.

III m

Powiatowy

M.Frydrych,K.i Ł.Kłosowicz,A.Wilk,J.Machowska,N.i W.Gancarz,K.Grabska,O.Tokarczyk,

M.Wałęga,

A.Szafran

K.Zajdel

Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej chł.

II m

Powiatowy

H.Jaworski,J.Wilusz, Sz.Ginalski,M.Rybka,P.Patla,F.Haniebnik,N.Styś, J.Borowski

I.Rodycz

Igrzyska Dzieci  Indywidualne Mistrzostwa  w LA

II m

I m

II m

Powiatowy

M.Frydrych rzut piłeczką palantową

M.Wałęga bieg na 600 m (udział w Finale Wojewódzkim)

M.Rybka  rzut piłeczką palantową(udział w Finale Wojewódzkim)

K.Zajdel

„List do Janusza Korczaka”

Laureatka

Powiatowy

Anna Zajdel

B.Dziadosz

Konkurs Wiedzy o ruchu drogowym

I m

III m

Powiatowy

Mateusz Czekaj

Miłosz Rybka

M.Machnik

Konkurs plastyczny „Polska, kraj w którym mieszkam”

I m

Powiatowy

Kacper Jaracz

J.Rachwał

Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

I m

III m

Powiatowy

Aleksandra Zakrzewska

Maja Czekaj

M.Machnik

G.Ambros-Wodzińska

Konkurs Kartka świąteczna w j.angielskim

I m

II m

III m

Powiatowy

Amelia Zarek

Małgorzata Frydrych

Zuzanna Buczek

K.Świątek-Pytlarz

Konkurs recytatorski „Bez piątej Klepki”

II m

Powiatowy

Dawid Wajda

L.Świerad

Krośnieński Konkurs Literacki

III m

Powiatowy

Klaudia Szarek

L.Świerad

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Gwiazdę Kolędniczą

Wyróżnienie

Ogólnopolski

Aleksandra Zakrzewska

I.Pelczar